Składniki:
1 i ½ szklanki puree z dyni pomarańczowej, najlepiej hokkaido
140 g gorzkiej czekolady 70%
140 g masła ghee
140 g mąki
4 jajka
1 szklanka cukru
1 cukier waniliowy
1 łyżeczka kakao
¾ łyżeczki proszku do pieczenia
- Dynię obieramy i kroimy na 2 części. Usuwamy gniazdo nasienne i układamy przekrojona częścią na blachę.
- Pieczemy w piekarniku w 170 stopni, ok. 30 minut, najlepiej sprawdzić widelcem czy jest miękka.
- Miksujemy blenderem na puree, odmierzamy 1 i ½ szklanki.
- W małym rondelku na małym ogniu rozpuszczamy masło ghee i czekoladę. Stale mieszamy aby nie przypalić (można też rozpuścić w kąpieli wodnej).
- Pod koniec dodajemy łyżkę kakao, mieszamy i ściągamy z ognia do lekkiego ostudzenia.
- Do dużej miski wbijamy jajka, dodajemy oba cukry. Miksujemy na średnich obrotach przez mniej więcej 2 minuty aż masa będzie lekko puszysta.
- Dodajemy puree z dyni i rozpuszczoną czekoladę i miksujemy do połączenia składników.
- Dodajemy mąkę i proszek do pieczenia, lekko mieszamy i miksujemy na niskich obrotach do połączenia składników. Ciasto powinno być dość gęste.
- Blaszkę wykładamy papierem do pieczenia. Wylewamy do blaszki masę i wygładzamy.
- Pieczemy przez ok. 25-30 minut w temp. 180 C. (najlepiej sprawdzić patyczkiem).
Smacznego!
