Składniki:
250 g gotowanych ziemniaków
Szklanka miodu
150 g cukru
125 g masła sklarowanego waniliowego
500 g mąki orkiszowej
1 łyżeczka przyprawy do piernika
1,5 łyżki kakao
1 łyżeczka sody
1 jajko
- Ugotowane ziemniaki zmielić na maszynce.
- Miód podgrzać na patelni, dodać cukier i przyprawę do piernika z kakao.
- Gdy cukier się rozpuści dodać masło, ciągle mieszając aż do połączenia składników.
- Dodać rozgniecione ziemniaki i zmiksować mikserem na gładką masę.
- Pozostawić do przestygnięcia.
- Dodać mąkę, sodę i jajko.
- Wyrobić ciasto.
- Ciasto rozwałkować i wykrawać foremkami serduszka
- Wycięte pierniczki ułożyć na blasze wyłożonej papierem do pieczenia. Wstawić do nagrzanego piekarnika 160°C i piec 10-15 minut w zależności od wielkości pierniczków.
- Wyjąć i posmarować gorącym lukrem.
- Lukier: wrzącą wodę (ok. 50 ml) wymieszać z pudrem aż uzyskamy odpowiednią gęstość.
Smacznego!
